crosssearch

Ca' Savio je středně velký kemp zasa&zený do piniového háje s přímým přístu&pem na dlouhou písečnou pláž v oblasti Cavallino. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Nachá&zí se zde plážové bary a v okolí mnoho možností zábavy, které ocení zejména mládež.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ca' Savio je středně velký kemp zasa­zený do piniového háje s přímým přístu­pem na dlouhou písečnou pláž v oblasti Cavallino. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Nachá­zí se zde plážové bary a v okolí mnoho možností zábavy, které ocení zejména mládež. V souladu s ochranou životního prostředí je na pláž volný vstup, ale bez možnosti pronájmu slunečníků a lehátek a v noci není pláž osvětlená. Pokud se vám nebude chtít trávit den jen v chlád­ku piniového lesa či na pláži, zajděte si do 3 km vzdáleného přístavu Punta Sabbioni nebo Treporti a můžete přep-lout lodí do Benátek, či na okolní ostrovy Murano a Burano proslavené sklářskými dílnami, nebo si vyrazte do Padovy za kulturou. Vesnička Ca' Savio je vzdálená jen asi 1 km.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, restaurace - pizzerie s terasou, snack bar, bar s TV/SAT, supermar­ket, 6 bazénů (2 velké, 2 s vířivkou a 2 dětské), dětské hřiště, dětský hrad, bankomat, plážový volejbal, mini basketbal, dětské hry, animace od června do srpna (děti od 4-12 let), vý­lety do Aqualandu, do Benátek a na ostrovy Murano, Burano a Torcello, jízda na kole do Lio Picccolo plavba na pirát­ské lodi, za poplatek: mini golf, stolní tenis, půjčovna kol, půjčovna kanoí, internet/WiFi, v blízkosti windsurflng, potápění, rybolov (s povolením), tenis 3 km, jízda na koni 7 km, golf v Jesolu.

Ubytování / Vybavení

Happy Standard, bez možnosti klimatizace

Stravování

bez stravy

Náš názor

pokud jste milovníci přírody a máte rádi život v harmonii s okolní zelení pinií, bělobou písku a tyrky­sem moře, právě jste našli letní pohodu, kterou jste doposud hledali. Ideální pro rodinnou i aktivní dovolenou.

Pláž

přímo na pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000