crosssearch

Toto nedávno vystavěné villaggio složené z rezidenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto nedávno vystavěné villaggio složené z rezidenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Vybavení:

Bazén s dětskou částí a se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), výtah (v rezidenční části), dětský koutek, prádelna (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia (navetta na pláž zdarma, jezdící v pravidelných intervalech). Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility.

Ubytování:

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem,SAT TV, kávovarem a balkonem či terasou.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Caorle - Altanea

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Residenční část jednopodlažní apartmány - Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Balkon. Trilo pro 7 osob má navíc další ložnici se 2 samostatnými lůžky a další lůžko má umístěno v rámci ložnice s manželskou postelí. Balkon. Vilková část dvoupodlažní apartmány - Bilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem v přízemí, v patře ložnice se 3 lůžky. Apartmán má předzahrádku. Trilo pro 6 osob má oproti bilu v patře dvě ložnice jednu s manželským lůžkem a jednu se dvěma oddělenými lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

- nové moderní villaggio- vhodné pro rodiny s dětmi

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000