crosssearch

Apartmány v řadových domech, v komfortním prázdninovém kompexu s restaurací.

Konečná cena za osobu od: 3 324 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány v řadových domech, v komfortním prázdninovém kompexu s restaurací.

Poloha

v prázdninovém městečku Altanea, mezi Porto S. Margherita a Duna Verde. Nákupní centrum, restaurace a bary v městečku. Pláž cca 150 m. Plážový servis cca 52 €/týden/2 lehátková křesla a 1 slunečník.

Vybavení

řadové domy na uzavřeném pozemku. Vlastní restaurace v objektu. Bazén se samostatným dětským bazénem (otevřen cca 15.5.-15.9.). Lehátka a slunečníky na terase u bazénu v ceně.

Ubytování

velmi dobře zařízené apartmány na 2 podlažích, v řadových domech. S kuchyňským koutem (plynový sporák, větší lednice, kávovar), jídelním koutem, sedacím koutem, sat. TV, trezorem, klimatizací/topením, sprchou, WC, fénem, terasou, menší zahradou. Balkón v 1. patře. Odstavné místo pro auta.

Dvoupokojové apartmány (F5F): max. 5 osob, cca 45 m2. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. V 1. patře 1 pokoj se 3 možnostmi na spaní.

Třípokojové apartmány (F6G): pro max. 6 osob, cca 55 m2. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. V 1. patře: 2 dvoulůžkové pokoje.

Stravování

bez stravy.

Děti

dětské hřiště. Dětské animace (během prázdnin) v prázdninovém středisku Altanea a na pláži. Dětská postýlka: do 2 let, cca 21 €/týden. Rezervace v CK. Platba na místě.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 73 termínů

Celkem 73 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000