crosssearch

Moderní apartmánová rezidence Raffaello se nachází v klidné zóně v blízkosti villaggio dell'orologio, asi 500 m od pláže s pozvolným přístupem do moře, nedaleko od historického centra města Caorle. V blízkosti rezidence najdete restaurace, kavárny a obchody a řadu příležitostí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Moderní apartmánová rezidence Raffaello se nachází v klidné zóně v blízkosti villaggio dellorologio, asi 500 m od pláže s pozvolným přístupem do moře, nedaleko od historického centra města Caorle. V blízkosti rezidence najdete restaurace, kavárny a obchody a řadu příležitostí k vyžití všeho druhu. Je vhodným výběrem jak pro rodiny s dětmi tak pro páry. Krásné jsou také odpolední a večerní procházky po pláži.

Vybavení

Rezidence Raffaello má vlastní zahrádku, parkovací místo a nabízí vkusně a moderně zařízené apartmány.

Ubytování

Rezidence Raffaello nabízí ubytování v apartmánech pro 4 osoby, z nichž některé mají výhled na moře. Bližší popis jednotlivých apartmánů naleznete níže.

Stravování

Vlastní. Využít můžete široké nabídky restaurací a pizzerií.

Sport

V Caorle jsou dobré podmínky pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Zahrát si můžete třeba plážový volejbal, využít nabídky vodních sportů nebo vyrazit za zábavou do města - kavárny, restaurace, pizzerie a diskotéky ožívají především při soumraku.

Tipy na výlety

Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky - město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Pláž

Písečná: asi 500 m od rezidence. Pozvolný přístup do moře bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Caorle nabízí soukromé i volně přístupné pláže.

TRILO 4

Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnicí s manželským dvoulůžkem, pokoj s patrovou postelí, vlastní soc. zařízení a vlastní parkovací místo.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000