crosssearch

Kemping San Francesco

Itálie, Severní Itálie - Caorle

Prázdninové centrum San Francesco je vybudováno v blízkosti městečka Caorle, které je známé svou historií, tradicemi a podmanivou atmosférou dávných časů. Nachází se přímo u vlastní 500 m dlouhé organizované pláže s jemným pískem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové centrum San Francesco je vybudováno v blízkosti městečka Caorle, které je známé svou historií, tradicemi a podmanivou atmosférou dávných časů. Nachází se přímo u vlastní 500 m dlouhé organizované pláže s jemným pískem. Je obklopeno typicky středomořskou přírodou s bohatou zelení a výhledem na Jaderské moře. Rozkládá se na ploše 320 000 m2. V jeho areálu mohou hosté trávit volný čas v 9 bazénech, které uspokojí požadavky na relaxaci i zábavu pro velké i malé.

Vybavení / Sport / Zábava

recepce, bar, informační kancelář, telefon, fax, internet, 3 restaurace, zmrzlinový stánek, supermarket s potravinami, rybí trh, novinový stánek, butik, obchod s foto potřebami a suvenýry, kadeřnictví, lékař, herna, minigolf, hřiště pro děti, 5 bazénů - pro dosarta ,,Sam Card" umožňuje účastnit se různých animačních aktivit a uplatňovat slevy napělé, s dětskou částí, s vodopády a skluzavkami, miniklub (4-10 let), fi tness, 3 tenisové kurty, plážový volejbal, fotbal, basketbal, aerobik, vodní pólo, animace na pláži a u bazénů, diskotéka, klubová karta ,,Sam Card" umožňuje účastnit se různých animačních aktivit a uplatňovat slevy napělé, s dětskou částí, s vodopády a skluzavkami, miniklub (4-10 let), fi tness, 3 tenisové kurty různé služby. Karta se kupuje na místě, její koupě není povinná. Za poplatek: kurzy potápění a surfování, jachting, vodní lyže, půjčovna kol, internet, ,,Garden Aquatic Center" se 4 bazény zahrnuje: vířivku, kurzy plavání, 2 tobogány, hry pro děti a fltness, výlety, v blízkosti golf i jezdecká škola.

Ubytování / Vybavení

Happy Standard, možnost klimatizace za poplatek

Stravování

bez stravy

Náš názor

rozlehlý prázdninový komplex vyhledávaný zejména rodinami s dětmi. S ohledem na širokou nabídku aktivit v tomto středisku nuda určitě nehrozí.

Pláž

přímo na pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000