crosssearch

Jednodenní koupání v CAORLE

Itálie, Severní Itálie - Caorle

Vydejte se s námi strávit jeden celý den u moře na prosluněné pláži v Bibione nebo Caorle, výběr letoviska záleží jen na vás. Večer vyjedete, druhý den ráno jste u moře, kde strávíte celý den a třetí den v ranních hodinách jste zpátky doma. Autobus Vás vysadí v blízkosti pláže...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vydejte se s námi strávit jeden celý den u moře na prosluněné pláži v Bibione nebo Caorle, výběr letoviska záleží jen na vás. Večer vyjedete, druhý den ráno jste u moře, kde strávíte celý den a třetí den v ranních hodinách jste zpátky doma. Autobus Vás vysadí v blízkosti pláže (řidiči Vám při vystupování sdělí čas odjezdu) a celý den máte volný program.

Přímořské letovisko Caorle patří k těm nejoblíbenějším a také nejhezčím, protože je také městem s historií. Nachází se asi 50 km na sever od Benátek. Jeho poloha na severu Itálie je velmi výhodná. Naleznete zde široké písečné pláže a klidné moře s pozvolně sestupujícím dnem. Pláž je dlouhá 15 km, větší část je placená (povinná platba za lehátka a slunečník). Jsou zde ale i veřejné části zdarma. Letovisko Caorle se skládá ze tří částí. Samotné Caorle je městečko se zachovaným historickým centrem, kde můžete nalézt pěkné uličky a staré domy a navíc přístav pro turisty. Ulice ve starém městě prý bývaly dříve vodními kanály, takže si zde můžete představit malé Benátky. Navíc se zde nachází také akvapark. Druhá část je Porto Santa Margherita, od staré části oddělené jen ústím řeky *Livenza*, jedná se o klasické moderní letovisko orientované směrem k dlouhé široké pláži. Zde turista najde všechny služby, které může jen chtít ve vybaveném letovisku. Třetí nejnovější částí je Caorle Altanea.

Poznámka:

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst trasy A, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: příplatek 300 Kč za nástupní místa trasy B, cestovní pojištění

Nástupní místa trasy A (bez příplatku): Brno, Mikulov.

Nástupní místa trasy B (příplatek 300 Kč/osoba/zájezd): Praha, Velké Meziříčí, Jihlava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Minimální počet účastníků k odjetí zájezdu: 45

Změna programu vyhrazena.

Orientační časy odjezdu (mohou být ještě upraveny):

Praha 18:00, Jihlava 19:45, Brno 21:00, Ostrava 17:50, Nový Jičín 18:40, Hranice 19:10, Olomouc 18:45, Prostějov 19:00, Vyškov 19:30, Mikulov 21:50

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000