crosssearch

Centro Vacanze Villaggio S. Francesco

Itálie, Severní Itálie - Caorle (zobrazit na mapě) mapa

Oblíbená prázdninová vesnička s bohatým zabavním a sportovním programem pro celou rodinu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbená prázdninová vesnička s bohatým zabavním a sportovním programem pro celou rodinu.

Poloha

na pozemku o velikosti 320 000 m2, u cca 500 m dlouhé písečné pláže. Porto Santa Margherita/Caorle cca 6 km. Duna Verde cca 1 km. Pláž je vzdálena cca 150 m až 400 m, podle polohy apartmánu.

Vybavení

řadové bungalovy, apartmány a kemp. Recepce (trezory), internetový koutek, pračky a sušičky (za poplatek), 3 restaurace, pizzerie, kavárna/cukrárna, bar u sportovišť, supermarket, kiosek s časopisy a tabákovým zbožím, butik, kadeřnictví. Lékař. 5 venkovních bazénů, některé s dětskými bazény (z toho 1 bazén a dětský bazén v blízkosti pláže - pevně daná otevírací doba, povinnost nosit koupací čepice). Lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži za poplatek. Vodní park (vstupní poplatek) s dalšími 4 bazény, skluzavkami a bazénem na potápění.

Ubytování

účelně zařízené apartmány v řadových domcích a mobilních domech s kuchyňským koutem (plynový sporák, chladnička), jídelním koutem, sprchou, WC. Zastřešená terasa.

Dvoupokojové apartmány (F2H/F3H): typ Chalet M30 pro 2-3 osoby (cca 30 m2), obývací ložnice s 1 místem na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. Menší část zahrady.

Třípokojové apartmány (F4J/F5J): typ Chalet M50, pro 4-5 osob (cca 50 m2). Stejné jako F2H/F3H, jen s dvoulůžkovým pokojem navíc.

Třípokojové mobilní domy (F4H/F5H): pro 4-5 osob (cca 24 m2), obývací ložnice s 1 místem na spaní, 2 dvoulůžkové pokoje. Zařízená terasa.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

hřiště na basketbal, volejbal a fotbal. Za poplatek: minigolf, aquapark, 3 tenisové kurty, aerobik, surfování, půjčovna jízdních kol.

Zábava

za poplatek: sportovní a animační program pro dospělé a děti na pláži a u bazénu. Večerní zábava (hry, hudba, tance, varieté, slavnosti) v divadle. Herna (videohry).

Děti

hřiště. Za poplatek: miniclub (3-12 let) v italštině a němčině (více hodin denně). Dětská postýlka: do 2 let cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK. Maximální počet osob smí být překročen.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000