crosssearch

Tento prázdninový komplex 40 řadových vilek se nachází cca 600 metrů od pláže (pro klienty se zakoupeným plážovým servisem jezdí na pláž v pravidelných intervalech minibus zdarma (od cca 15.5. do 15.9.), cca 250 metrů od centra s pěší zónou s obchody, bary a restauracemi a...

Konečná cena za osobu od: 9 042 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento prázdninový komplex 40 řadových vilek se nachází cca 600 metrů od pláže (pro klienty se zakoupeným plážovým servisem jezdí na pláž v pravidelných intervalech minibus zdarma (od cca 15.5. do 15.9.), cca 250 metrů od centra s pěší zónou s obchody, bary a restauracemi a nedaleko lunaparku. Nákupní centrum se nachází cca 100 metrů.

Vybavení:

Bazén pro děti i dospělé (v provozu v závislosti na počasí cca od poloviny května do poloviny září), zahrada, 1 parkovací místo / apartmán.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, denní i večerní zábava v nedalekém centru střediska s obchody, bary, diskotékami.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia. Plážový servis v ceně do 18.6. a od 3.9., v ostatních termínech za poplatek.

Ubytování:

Apartmány jsou příjemně zařízené a vybavené sociálním zařízením, trezorem, SAT TV, klimatizací (za poplatek), mikrovlnnou troubou, kávovarem a balkonem či předzahrádkou (apartmány v přízemí s předzahrádkou mají navíc krb).

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Bibione Spiaggia

Apartmány:

Trilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu a dalších dvou ložnic se 2 lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

* velmi příjemné villaggio * nedaleko centra střediska

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000