crosssearch

Tato příjemná rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione zvané Spiaggia, cca 150 metrů od centra s pěší zónou s obchody, bary a restauracemi a cca 250 metrů od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato příjemná rezidence se nachází v klidné části letoviska Bibione zvané Spiaggia, cca 150 metrů od centra s pěší zónou s obchody, bary a restauracemi a cca 250 metrů od pláže.

Vybavení:

1 parkovací místo/apartmán, výtah.

Sport a zábava:

Ve středisku je velké množství restaurací a barů, diskotéky, lunapark.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 250 metrů od rezidence. Plážový servis za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bibione - Spiaggia

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Apartmány bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem. Apartmány jsou vkusně zařízené a jsou vybavené sociálním zařízením, TV, klimatizací (za poplatek) a balkonem či terasou.

Tipy pro správnou volbu:

- příjemná rezidence- v blízkosti centra

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000