crosssearch

Jednodenní koupání v BIBIONE

Itálie, Severní Itálie - Bibione

Vydejte se s námi strávit jeden celý den u moře na prosluněné pláži v Bibione nebo Caorle, výběr letoviska záleží jen na vás. Večer vyjedete, druhý den ráno jste u moře, kde strávíte celý den a třetí den v ranních hodinách jste zpátky doma. Autobus Vás vysadí v blízkosti pláže...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vydejte se s námi strávit jeden celý den u moře na prosluněné pláži v Bibione nebo Caorle, výběr letoviska záleží jen na vás. Večer vyjedete, druhý den ráno jste u moře, kde strávíte celý den a třetí den v ranních hodinách jste zpátky doma. Autobus Vás vysadí v blízkosti pláže (řidiči Vám při vystupování sdělí čas odjezdu) a celý den máte volný program.

Bibione je jedno z neoblíbenějších přímořských letovisek, nachází se na březích Jadranu mezi Benátkami a Terstem. Město má 8 km dlouhou pláž, která je rozdělena do 43 sektorů (Settore). Písčitá pláž se pomalu svažuje do moře a je vhodná především pro rodiny s dětmi. Za čistotu město dostalo již několikrát Modrou vlajku (Bandiera blu / Blue flag). Hlavní ulicí s obchody je Viale Aurora. Dalším vyhledávaným místem je Lunapark, který se nachází u velkého parkoviště na Via Orsa Maggiore. Z přístavu Porto Baseleghe v části Pineda se můžete vydat na výlet lodí po lagunách až k městu Caorle. Centrem města je Bibione Spiaggia. V západní části, nedaleko Lido del Sole leží lázně Bibione Thermae. Klidnější částí je Lido dei Pini. Východně od města se nachází maják a nedaleko od něj se do moře vlévá řeka Tagliamento.

Poznámka:

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst trasy A, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: příplatek 300 Kč za nástupní místa trasy B, cestovní pojištění

Nástupní místa trasy A (bez příplatku): Brno, Mikulov.

Nástupní místa trasy B (příplatek 300 Kč/osoba/zájezd): Praha, Velké Meziříčí, Jihlava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Minimální počet účastníků k odjetí zájezdu: 45

Změna programu vyhrazena.

Orientační časy odjezdu (mohou být ještě upraveny):

Praha 18:00, Jihlava 19:45, Brno 21:00, Ostrava 17:50, Nový Jičín 18:40, Hranice 19:10, Olomouc 18:45, Prostějov 19:00, Vyškov 19:30, Mikulov 21:50

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000