crosssearch

Rezidence se nachází v centru střediska a přímo u pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rezidence se nachází v centru střediska a přímo u pláže.

Vybavení:

Střešní sluneční terasa s lehátky a výhledem na moře, výtah, 1 vyhrazené kryté či venkovní parkovací stání / apartmán (další parkování ve vzdálenosti cca 300 m).

Sport a zábava:

Bazén atypického tvaru s dětským bazénkem, vodní sporty na pláži.

Pláž:

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo před rezidencí.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bibione

Apartmány:

Pokoje typu mono pro 2 4 osoby mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon. Pokoje typu bilo až pro 6 osob mají ložnici s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (možnost typ "šuplík") pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon. Všechny apartmány mají TV, trezor, klimatizaci za příplatek a na vyžádání.

Tipy pro správnou volbu:

- rezidence přímo u pláže - bazén - všechny apartmány s bočním výhledem na moře

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000