crosssearch

Tato moderní dvoupatrová rezidence se nachází v centru letoviska Bibione, cca 100 metrů od pěší promenády s řadou obchodů, restaurací a barů a cca 300 metrů od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato moderní dvoupatrová rezidence se nachází v centru letoviska Bibione, cca 100 metrů od pěší promenády s řadou obchodů, restaurací a barů a cca 300 metrů od pláže.

Vybavení:

1 parkovací místo/apartmán, prádelna (za poplatek cca 4 Eur/praní), výtah.

Sport a zábava:

Nepřeberné množství zábavy, barů, restaurací a diskoték ve středisku. vodní sporty na pláži.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 300 metrů od rezidence.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bibone - Spiaggia

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem o velikosti 1,5 lůžka. Možnost ubytování maximálně 4 dospělých a 1 dítěte do 10 let. Apartmány jsou moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek), SAT TV, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, trezorem a balkonem.

Tipy pro správnou volbu:

- pěkně vybavené apartmány- v rušné části letoviska

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000