crosssearch

Tyto příjemné rezidence se nachází jen pár kroků od centra části Bibione zvané Spiaggia a do cca 100 metrů od moře. Od sebe jsou vzdálené cca 50 metrů (v případě dvou rodin možno ubytovat na vyžádání v jedné z rezidencí). Součástí rezidence Eden též obchod, ostatní obchody,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tyto příjemné rezidence se nachází jen pár kroků od centra části Bibione zvané Spiaggia a do cca 100 metrů od moře. Od sebe jsou vzdálené cca 50 metrů (v případě dvou rodin možno ubytovat na vyžádání v jedné z rezidencí). Součástí rezidence Eden též obchod, ostatní obchody, bary a restaurace najdete v bezprostředním okolí objektů.

Vybavení:

Výtah, 1 parkovací místo / apartmán.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži. Řada barů, restaurací a diskoték, obchody, v centru střediska. Výlety do okolí.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 100 metrů od rezidencí. Plážový servis v ceně do 13.6. a od 5.9., v ostatních termínech za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bibione - Spiaggia

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Trilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem a 2 ložnic (1 manželské lůžko, 2 samostatná lůžka). Apartmány jsou účelně zařízené a vybavené sociálním zařízením, TV, mikrovlnnou troubou a balkonem.

Tipy pro správnou volbu:

- příjemné rezidence- v blízkosti pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000