crosssearch

Pěkná apartmánová rezidence Ca´Brioni stojí na klidném místě v centrální části oblíbeného letoviska Bibione. Široká pláž se zlatavým pískem je ve vzdálenosti asi 200 metrů od této moderní rezidence.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 25
Celkem osob: 100

Info

check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Poloha

Pěkná apartmánová rezidence Ca´Brioni stojí na klidném místě v centrální části oblíbeného letoviska Bibione. Široká pláž se zlatavým pískem je ve vzdálenosti asi 200 metrů od této moderní rezidence. Ideální poloha v blízkosti pláže bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Pro romantické duše je tohle místo jako stvořené, protože mohou pozorovat západ slunce z nádherné hřejivé pláže.

Vybavení

Rezidence má výtah a vyhrazené parkoviště.

Ubytování

Rezidence Ca´Brioni nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu  ubytovací jednotky.

BILO4 - Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj se rozkládacím 2 lůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem, TV, trezor, terasa a parkovací místo.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Sport

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Pro děti: prolézačky a další atrakce na pláži.

Tipy na výlety

CAORLE: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice.
BENÁTKY: okouzlující Benátky - město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
AQUAPARK LIDO DI JESOLO: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Pláž

Písečná: do 200m od rezidence, jemný, zlatavý písek, prostorné volné i placené pláže, pozvolný vstup do moře, na pláži jsou WC a sprchy. Plážový servis ZDARMA (slunečník a dvě lehátka/AP)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000