crosssearch

Velmi dobře vybavený resort v oblíbeném letovisku Torre dell´Orso. Je ideální pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou, romantickou dovolenou u jedné z nejkrásnějších pláží v Itálii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Velmi dobře vybavený resort v oblíbeném letovisku Torre dell´Orso. Je ideální pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou, romantickou dovolenou u jedné z nejkrásnějších pláží v Itálii.

Pláž

Překrásná romantická zátoka s bílou písečnou pláží se nachází cca 400 m od rezidence. Soukromá pláž s možností slunečníků a lehátek (zdarma červen a září, omezená kapacita), na kterou je zdarma zajištěn odvoz výletním vláčkem, se nachází cca 800 m od rezidence.

Poloha

Rezidence se nachází v městečku Torre dell´Orso a je vzdálen cca 400 m od romantické pláže, cca 13 km od historického města Otranto a cca 20 km od barokního města Lecce. Obchodní centrum se supermarketem, bary, restauracemi a obchody se nacházejí cca 400 m od residence.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): dětská postýlka 50 EUR/týden, ručníky 5 EUR/osoba. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR/týden.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány v jednopatrových řadových vilkách s vlastním sociálním vybavením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a trezorem. Typ MONO 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem. Typ BILO 2/4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a jedna ložnice s manželskou postelí. Typ TRILO 4/6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou. Apartmány jsou umístěny v řadových jednopatrových vilkách s předzahrádkou nebo terasou se zahradním nábytkem. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, pizzerie, dva bazény (jeden pro děti), sportovní centrum (dva tenisové kurty, dvě hřiště na minifotbal, dvě hřiště na kuželky, posilovna), dětské hřiště, supermarket, amfi teátr pro večerní animace a parkoviště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000