crosssearch

Bibione - kat. M - NE

Itálie, Severní Itálie - Bibione

Apartmány se nacházejí v řadových vilkách či víceapartmánových domech po celém středisku, nevyjímaje jeho okrajové části, a jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie M: objekt bez bazénu, privátní apartmány 0 až 200 m od pláže, vilky 150 až 400 m od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány se nacházejí v řadových vilkách či víceapartmánových domech po celém středisku, nevyjímaje jeho okrajové části, a jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie M: objekt bez bazénu, privátní apartmány 0 až 200 m od pláže, vilky 150 až 400 m od pláže.

Vybavení

Všechny apartmány mají běžně vybavené kuchyňské kouty odpovídající velikosti apartmánu, u většiny apartmánů je zajištěno místo na parkování osobního automobilu. Typ mono pro 2-4 osoby: Menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 či 2 rozkládacími gauči (i typ „šuplík“) pro 1 či 2 osoby a případně palandou, sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka. Typ bilo pro 3-5 osob: Ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (i typ „šuplík“), sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní. Typ trilo pro 4-6 osob: Ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj případně s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost i typ šuplík), samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Stravovaní

Bez stravování.

Sport a zábava

Ve středisku je nepřeberné množství restaurací, kavárniček, cukráren, provozování vodních sportů, půjčovny kol, aut a motocyklů, diskotéky, zábavní park – Lunapark, tenisové kurty a další. Možnost návštěvy aquaparku v nedalekém Lignanu.

Pláž

Široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdáleny dle jednotlivých typů objektů. Možnost příplatku za plážový servis – slunečník s jedním lehátkem a křesílkem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000