crosssearch

Apartmány se nacházejí v řadových vilkách či víceapartmánových domech po celém středisku, nevyjímaje jeho okrajové části, a jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie VM: objekt s bazénem, vzdálenost od pláže 150 až 600 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmány se nacházejí v řadových vilkách či víceapartmánových domech po celém středisku, nevyjímaje jeho okrajové části, a jsou nabízeny v následujících kategoriích: kategorie VM: objekt s bazénem, vzdálenost od pláže 150 až 600 m.

Vybavení:

Všechny apartmány mají běžně vybavené kuchyňské kouty odpovídající velikosti apartmánu, u většiny apartmánů je zajištěno místo na parkování osobního automobilu. Typ mono pro 2-4 osoby: Menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 či 2 rozkládacími gauči (i typ šuplík) pro 1 či 2 osoby a případně palandou, vlastní příslušenství, zpravidla balkon či předzahrádka. Typ bilo pro 3-5 osob: Ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (i typ šuplík), vlastní příslušenství, zpravidla balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní. Typ trilo pro 4-6 osob: Ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj případně s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby (možnost i typ šuplík), samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, vlastní příslušenství, balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Sport a zábava:

Ve středisku je nepřeberné množství restaurací, kavárniček, cukráren, provozování vodních sportů, půjčovny kol, aut a motocyklů, diskotéky, zábavní park Lunapark, tenisové kurty a další. Možnost návštěvy aquaparku v nedalekém Lignanu.

Pláž:

Široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdáleny dle jednotlivých typů objektů. Možnost příplatku za plážový servis - slunečník s jedním lehátkem a křesílkem.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bibione - Spiaggia - Lido dei Pini - Lido del Sole - Pineda

Tipy pro správnou volbu:

- krátká vzdálenost z ČR - pozvolný vstup do moře - široká nabídka variant ubytování - vhodné pro rodiny s dětmi/možnost zábavy

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000