crosssearch

Tento moderní, pětipatrový apartmánový dům se nachází nedaleko centra letoviska Bibione (cca 100 metrů) a cca 30 metrů od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento moderní, pětipatrový apartmánový dům se nachází nedaleko centra letoviska Bibione (cca 100 metrů) a cca 30 metrů od pláže.

Vybavení:

1 parkovací místo / apartmán, výtah.

Sport a zábava:

vodní sporty na pláži, obchody a restaurace v nedalekém centru střediska.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 30 metrů od residence. Plážový servis v ceně do 18.6. a od 3.9., v ostatních termínech za poplatek.

Ubytování:

Všechny příjemně zařízené apartmány jsou vybaveny sociáním zařízením, SAT TV a balkonem. Některé apartmány mají možnost klimatizace za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Bibione Spiaggia

Apartmány:

Bilo pro 3 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Trilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a další ložnice se 2 samostatnými lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

* moderní apartmánový dům * v bezprostřední blízkosti pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000