crosssearch

Apartmánový hotel vysoké kvality přímo u pláže v centrální části Bibione. Má tři budovy se 104 apartmány, 3 výtahy, bazény - 500 m2 vodní plochy s lehátky a slunečníky pro hosty, vodní hry, sluneční terasy, bar.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Apartmánový hotel vysoké kvality přímo u pláže v centrální části Bibione.

Ubytování: Má tři budovy se 104 apartmány, 3 výtahy, bazény - 500 m2 vodní plochy s lehátky a slunečníky pro hosty, vodní hry, sluneční terasy, bar. Vstupní hala s recepcí, bary, klimatizovanou restaurací, odpočinkové prostory, hrací sál, sál pro gymnastiku.

Apartmán typu A pro 3-6 osob má obývací pokoj se 2 pohovkami, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu se sprchou a WC, velkou zastřešenou terasu s přímým výhledem na moře. Minimální počet plně platících - 3 osoby. Apartmány mají bezbariérový přístup, klimatizaci, topení, TV SAT, fén, minibar, telefon, bezpečnostní schránky, velké balkony.

Apartmán typu B pro 2-4 osoby má obývací pokoj s dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici + pohovku, koupelnu se sprchou a WC, zastřešenou terasu s bočním výhledem na moře. Minimální počet plně platících - 2 osoby. Apartmány mají bezbariérový přístup, klimatizaci, topení, TV SAT, fén, minibar, telefon, bezpečnostní schránky, velké balkony.

Strava: Snídaně v ceně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou bufetu.

Rezervovaná parkovací místa. Animační programy od 13. 06 do 05. 09. 2009. Mini klub pro děti od 3 do 9 let. K dispozici je aerobik, gymnastika, večerní programy, půjčovna kol, fitnes centrum, mincovní automat na praní prádla.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000