crosssearch

Residence Antonella se nachází v atraktivní zóně Bibione Spiaggia v blízkosti veškerých možností denní i večerní zábavy, cca 250 m od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Residence Antonella se nachází v atraktivní zóně Bibione Spiaggia v blízkosti veškerých možností denní i večerní zábavy, cca 250 m od pláže.

Vybavení:

Výtah, 1 parkovací místo / apartmán.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, denní i noční zábava v nedalekém centru střediska, kde se nachází řada restaurací, barů a obchodů.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 250 metrů od residence. Plážový servis v ceně do 18.6. a od 3.9., v ostatních termínech za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

bibione Spiaggia

Apartmány:

Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem. Apartmány jsou vybavené sociálním zařízením, SAT TV a balkonem. Klimatizace za poplatek na vyžádání.

Tipy pro správnou volbu:

* v centru střediska

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000