crosssearch
myway.cz

K dispozici jsou apartmány typu mono pro 4 osoby, bilo pro 4 osoby a trilo pro 6 osob. Apartmány s terasou jsou vybaveny SAT TV, mají vyhrazené parkovací místo.

Konečná cena za osobu od: 2 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Přímo u pláže, od které je oddělen jen pobřežní promenádou.

Vybavení

Hotel je vybaven krytým parkovacím stáním, výtahem, klimatizací v celém objektu, barem a restaurací, bazénem se slunečníky a lehátky, wi-fi připojením v hale, sluneční terasou s vířivkou a lehátky s překrásným výhledem na moře a pláž.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny SAT TV, telefonem, klimatizaci, trezorem, vysoušečem vlasů, minibarem, příslušenstvím a balkonem s postranním výhledem na moře. Na vyžádání též třílůžkové pokoje či pokoje rodinného typu.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Sport a zábava

V okolí hotelu se nachází množství restaurací a obchodů, další zábava v rámci střediska (lunapark, tenisové kurty, minigolf, lázně, cyklostezky a stezky pro inline brusle, aquapark a zábavní park Gulliverlandia v nedalekém Lignanu, golfové hřiště tamtéž). Přímo v hotelu půjčovna kol. Nabídka vodních sportů na pláži.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné široké písčité pláže, kde má vyhrazen vlastní úsek s plážovým servisem.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Tipy pro správnou volbu

- vhodné pro náročné
- kvalitní hotel s výbornou polohou
- vhodné i pro rodiny s malými dětmi
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000