crosssearch

VILY REI SOLE

Itálie, Sardinie

Několik desítek apartmánů různě rozmístěných po krásném pobřeží oblíbené turistické lokality Costa Rei s nedalekými ostrovy Serpentara a Isola dei Cavoli. Toto místo je vyhledáváno především kvůli své nedotčené přírodě a volně přístupným i soukromým plážím s jemným bílým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Několik desítek apartmánů různě rozmístěných po krásném pobřeží oblíbené turistické lokality Costa Rei s nedalekými ostrovy Serpentara a Isola dei Cavoli. Toto místo je vyhledáváno především kvůli své nedotčené přírodě a volně přístupným i soukromým plážím s jemným bílým pískem, které omývá křišťálově průzračné moře. Samostatné i řadové vilky, ve kterých se nacházejí jednotlivé apartmány, jsou podle vzdálenosti od moře rozděleny do různých úseků. Největší město Sardinie Cagliari leží 70 km odtud. Máte-li rádi přírodu, navštivte blízký Regionální park Sette Fratelli, přírodní rezervace Colostrai, Torre Salinas a mnoho jiných.

Vybavení:

Obchodní centrum s rozličnými obchody, restaurace, bary, pizzerie, cestovní a turistické kanceláře, půjčovna aut, motorek a kol, potápěčské centrum, pianobar atd. Milovníci sportů si mohou dovolenou zpestřit surfováním, plachtěním, vodním lyžováním, potápěním či hraním tenisu, fotbalu nebo jízdou na koni. Na místních soukromých plážích je možný pronájem slunečníků, lehátek a různých plavidel.

Ubytování:

VILY REI SOLE: Rezidenční komplex se samostatně situovanými luxusními vilami s verandou se zahradním nábytkem, oplocenou zahradou s anglickým trávníkem a barbecue, některé i se samostatným bazénem. Rezidence leží pouhých 100 m od nádherné písčité pláže a pár metrů od centra Costa Rei. Mají nadstandadní vybavení a nábytek, moderní kuchyň, klimatizaci ve všech pokojích, televizi se satelitním vysíláním, myčku nádobí, pračku, mikrovlnnou troubu a koupelnu. Na vyžádání možnost kuchaře, číšníka, baby sitter nebo uklízečky ( 20/hodina). Vila pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky. Možnost 5. a 6. lůžka (příplatek viz tabulka). Vila pro 6-8 osob (quadri): Obývací pokoj, 2 ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky. Možnost 6. a 8. lůžka (příplatek viz tabulka).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000