crosssearch

Villaggio Cala Bitta

Itálie, Sardinie

Zájezdy na Sardinii pro seniory 55+! Přinášíme Vám novou atraktivní destinaci v rámci programu cenově výhodných zájezdů senior 55+ - SARDINII. Sardinie představuje v posledních letech i vzhledem k vyšším cenám destinaci, kterou pro svoje zájezdy vyhledává především movitější...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Zájezdy na Sardinii pro seniory 55+! Přinášíme Vám novou atraktivní destinaci v rámci programu cenově výhodných zájezdů senior 55+ - SARDINII. Sardinie představuje v posledních letech i vzhledem k vyšším cenám destinaci, kterou pro svoje zájezdy vyhledává především movitější klientela. Nyní se vám naskytla jedinečná příležitost poznat krásy druhého největšího ostrova Itálie i Středozemního moře na dovolené za nesrovnatelně nižší cenu! Objevte bělostné pláže s křišťálově čistým azurovým mořem na Smaragdovém pobřeží, které jen těžko hledají konkurenci jak v rámci Itálie, tak v celé Evropě. Poznejte bohatou historii ostrova a navštivte místa, která vás ohromí svou neopakovatelnou atmosférou. Ochutnejte vynikající kuchyni, která proslavila Itálii po celém světě! Jednou z nejstarších a v této době také nejluxusnějších turistických zón na sardinském pobřeží je oblast nazývaná Costa Smeralda, neboli Smaragdové pobřeží. Naleznete zde jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. Dovolená na ostrově Sardinie v rámci programu senior 55+ splní všechna vaše očekávání!

Program zájezdu:

1. den Odlet z Prahy, přílet do Olbie, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.2. - 7. denSnídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 8. denSnídaně, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy.Termín uskutečnění polodenního výletu v ceně bude upřesněn před odletem nebo po příjezdu delegátem. Upozorňujeme, že výlet v ceně může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště.

Poloha:

Hotel Villaggio Cala Bitta se nachází na klidném místě u menší zátoky nesoucí stejný název, v samém srdci vyhlášené oblasti Costa Smeralda. Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu. Plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko) v ceně. Nedaleko pláže menší turistický přístav.

Vybavení hotelu:

Recepce, vstupní hala, Wi-Fi na recepci, bazén (v provozu v závislosti na počasí, může být vyžadováno použití koupací čepice), restaurace, TV místnost, hrací místnost, obchod, lukostřelba, animační programy a miniklub (v provozu v závislosti na počtu klientů), divadlo pro animace, parkoviště, shuttle bus zdarma (s pravidelným spojením s letoviskem Baia Sardinia, které se nachází cca 2 km od hotelu, včetně jeho vyhlášených pláží).

Vybavení pokoje:

Hotel disponuje celkem 120 prostornými pokoji. Některé jsou umístěné v centrální části hotelu (jednopatrové budovy), některé ve vilkách v piniovém háji. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, TV, miniledničkou a telefonem. Většina pokojů má balkon či předzahrádku. K dispozici jsou také pokoje s možností až 2 přistýlek či pokoje typu Family (dva propojené pokoje s jedním sociálním zařízením). UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000