crosssearch

Valle Dell Erica

Itálie, Sardinie

V roce 2005 kompletně zrekonstruovaný hotelový resort se nachází severně od Palau, naproti neobydlenému ostrůvku Spargi patřícímu do Národní parku - souostroví La Maddalena, 4 km od městečka Porto Pozzo s malým turistickým přístavem a 10 km od Santa Teresa di Gallura, známé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VALLE DELL´ ERICA **** , oblast Valle dell erica

Poloha

V roce 2005 kompletně zrekonstruovaný hotelový resort se nachází severně od Palau, naproti neobydlenému ostrůvku Spargi patřícímu do Národní parku - souostroví La Maddalena, 4 km od městečka Porto Pozzo s malým turistickým přístavem a 10 km od Santa Teresa di Gallura, známé turistické lokality na severním pobřeží Sardinie.

Naše mínění

Hotel Valle dell’Erica patří mezi první turistické resorty na Sardinii. Díky krásnému okolí hostil tento resort v 60. letech mnoho slavných osobností, dokonce i některé prince. Valle delle’Erica je postaveno na jednom z nejromantičtějších míst Sardinie v klidné lokalitě, zhruba 100–200 m od moře. Je ideální pro dvojice, pro množství animačních programů i pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, piano bar s živou hudbou, thalassoterapeutické centrum, 3 bazény s plavčíkem (z toho jedním pro děti).

Pláž

Romantické zálivy s malými plážemi s bílým pískem a typickými balvany cca 100–200 m (dle umístění pokoje), některé s lehátky zdarma.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu (večeře ŕ la carte za příplatek).

Sportovní nabídka

Tenisové kurty, hřiště na fotbal, pronájem mopedů, loděk, kánoí.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, živá hudba v piano baru.

Pro děti

Velký dětský bazén, Ericaland – miniklub a young klub, dětské hřiště, animace.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners club.

Zvláštnosti

Wellness – SPA: Centrum Thalasso a Spa se rozkládá se na 1600 m2 a nabízí 4 venkovní bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže a další terapie, 13 osvětlených kabin pro Thalasso, masáže, léčbu sardskými esenciálními oleji, kosmetické kúry, turecké lázně, saunu, zónu pro relax, posilovnu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000