crosssearch

Tanka Village Golf & Spa

Itálie, Sardinie

Rozsáhlý hotelový resort leží Tanka Village na jihovýchodním pobřeží Sardinie; přibližně jeden kilometr od turistického městečka Villasimius.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozsáhlý hotelový resort leží Tanka Village na jihovýchodním pobřeží Sardinie; přibližně jeden kilometr od turistického městečka Villasimius. Komplex je obklopen nádhernou přírodou a schlíží na jednu z nejkrásnějších pláží jižní Sardinie, která je zároveň chráněnou mořskou rezervací. Hotelové pokoje, bungalovy, apartmány i společenské prostory jsou propojeny chodníčky, které vedou i na 50 m vzdálenou hotelovou pláž. Tento resort je vhodný i pro aktivní klienty i pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel leží přibližně 50 km od centra Cagliari a 1 km od turistického městečka Villasimius, kde je k dispozici řada restaurací, kaváren a obchodů.

Vybavení

Hotel se rozkládá na 43 hektarech a patří tak k největším mediteránským resortům. V rámci komplexu jsou 4 restaurace, pizzeria, 4 bary (dva z nich na pláži), bar s diskotékou, butiky, obchod se suvenýry, centrum krásy a kadeřnictví. V zahradě je olympijský bazén, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Dále je zde k dispozici 6 tenisových kurtů, hřiště na fotbal, basketball nebo volejbal, fitness, minigolf a stolní tenis. Na pláži se nabízí bohatá nabídka vodních sportů. Za poplatek lze využít lekce plachtění, potápění nebo jízdy na koni. Hotel pravidelně organizuje animační programy pro děti i dospělé. Hotelové wellness centrum nabízí širokou škálu masáží a lázeňských procedur. Celý komplex je propojen minivláčkem.

Pro děti

V rámci hotelu je k dispozici dětský klub pro děti od 4 do 11 let a baby klub pro děti od 9ti měsíců do 3 let. Dále pak dětská restaurace pro děti od 4 let a dětský bazén.

Pláž

Bílá písečná pláž je vzdálená cca 50m od hranice komplexu; na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníka (za poplatek)

Ubytování

Všech 906 pokojů, apartmánů a bungalovů je vybaveno vlastním příslušenstvím, klimatizací, vysoušečem vlasů, lednicí, SAT TV, telefonem a safem.

Pokoje tipu:

DOMUS STANDARD: jsou umístěny v dvoupatrových budovách s výtahem v centrální části resortu; mají terasu s výhledem do zahrady (max. pro 3 dospělé osoby)

JUNIOR SUITE: jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře; mají dvě ložnice a dvě koupelny, balkon nebo patio.(max. pro 4 dospělé osoby)

DIAMORA SUPERIOR: dvoupokojový apartmán, umístěný v dvoupatrových budovách s výtahem; přibližně 300 m od pláže. Apartmány mají vstupní prostor, obývací pokoj, ložnici dvě koupelny a terasu (max. pro 5 dospělých osob)

CASBAH STANDARD: bungalovy v centrální části resortu; 200 - 400 m od pláže. Jsou tvořeny prostorným pokojem s obytnou částí. (max. pro 3 dospělé osoby)

CASBAH SUPERIOR: bungalovy v centrální části resortu; jsou tvořeny prostorným pokojem s obytnou částí. Hosté mají k disppozici privátní snídaňovou místnost (max. pro 3 dospělé osoby)

MONTE GARDEN: jednoložnicový bungalow ve vzdálenější části resort; 600 - 800m od pláže. (max pro 3 dospělé osoby)

DIAMORA STANDARD: dvoupokojové apartmány, umístění ve dvoupatrových budovách. Apartmány se skládají ze vstupního prostoru, obývacího pokoje, ložnice, dvou koupelen a terasy. (Max. 4 dospělé osoby)

Stravování

Polopenze s možností zajištění plné penze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000