crosssearch

Santa Lucia

Itálie, Sardinie

Nedávno postavený hotel Santa Lucia je hotel střední kategorie 3*+. Působí prostorným, vzdušným a přátelským dojmem. Krásná písečná pláž se nachází jen 300 metrů od hotelu, za návštěvu určitě stojí nedaleká Santa Gilla nebo malebné městečko Capoterra. Město Cagliari a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Nedávno postavený hotel Santa Lucia je hotel střední kategorie 3*+. Působí prostorným, vzdušným a přátelským dojmem. Krásná písečná pláž se nachází jen 300 metrů od hotelu, za návštěvu určitě stojí nedaleká Santa Gilla nebo malebné městečko Capoterra. Město Cagliari a stejnojmenné letiště jsou vzdálené asi 15 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají hezké ubytování blízko pláže zas příjemnou cenu.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hal s recepcí, personál je velmi přátelský a ochotný pomoci a poradit. V hotelu dále najdete bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar, restauraci, možnost připojení k internetu, business centrum, konferenční prostory, fitness centrum, nabídku masáží, whirpool, dětské hřiště, možnost půjčení auta, kola, motorky, možnost výměny měny a mnoho dalšího.

Ubytování

V hotelu je celkem 71 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon nebo terasa nebo přímý vstup do zahrady, klimatizace, trezor, TV s plochou obrazovkou, mini bar a telefon. Nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování

Tento hotel nabízíme se snídaní.

Pláž

Hotel leží cca 300 metrů od pláže, velmi vhodné pro windsurfing a kitesurfing odpoledne je zde obvykle větrno.

Sport a zábava

Kromě vybavení hotelu můžete využít široké nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000