crosssearch

Santa Lucia Capoterra

Itálie, Sardinie (zobrazit na mapě) mapa

Pěkný hotel s rodinnou atmosférou leží cca 3 km od centra letoviska Capoterra. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárničky a bary jsou cca 50 m od hotelu. Na letiště Cagliari je to cca 12 km. Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pěkný hotel s rodinnou atmosférou leží cca 3 km od centra letoviska Capoterra. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárničky a bary jsou cca 50 m od hotelu. Na letiště Cagliari je to cca 12 km.

Pláž

Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami je cca 300 m od hotelu a jde se na ni přes místní komunikace. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, plážové osušky za poplatek (cca 3 EUR/kus).

Stravování

Polopenze.

Poznámky

V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Capoterra vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1-2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Popis

Hotel je na klidném místě v zelené zahradě a hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar, konferenční prostory, společenskou místnost a kadeřnictví. V hotelu je pěkný bazén (lehátka a slunečníky jsou zdarma).

Internet

Hostům je k dispozici Wi-Fi připojení a kabelové připojení v lobby a na recepci cca 1 h zdarma, poté za poplatek cca 5 EUR/hodina.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětský koutek zdarma. Plážový volejbal, golf, minigolf, masáže a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Doporučujeme navštívit centrum Cagliari, které je plné obchůdků, restaurací a barů.

Internetové stránky hotelu: www.hotelsantaluciacapoterra.it

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000