crosssearch

Sandalyon

Itálie, Sardinie

Příjemný a velmi oblíbený malý hotel s ideální polohou blízko moře a nádherné vyhlášené pláže a zároveň v docházkové vzdálenosti od města San Teodoro s řadou obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Ve večerních hodinách se zde konají trhy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Příjemný a velmi oblíbený malý hotel s ideální polohou blízko moře a nádherné vyhlášené pláže a zároveň v docházkové vzdálenosti od města San Teodoro s řadou obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Ve večerních hodinách se zde konají trhy.

Vybavení hotelu:

Součástí hotelu je restaurace a snack bar, venkovní nehlídané parkoviště. Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Masáže za poplatek. Každý pátek program JazzWineLIve s živou hudbou u večeře.

Pláž:

Pobřeží s krásnými plážemi se nachází pouze 100 metrů od hotelu. Nejvyhlášenější je pláž La Cinta, dlouhá, s jemným bílým pískem. Plážový servis není v ceně.

Stravování:

Snídaně formou bufetu: sladké pečivo, salám, sýry, šunka, pečivo, máslo, marmeláda, ovocné šťávy, káva, mléko nebo čaj. Večeře jsou servírované: na výběr 2 předkrmy, 2 hlavní chody a ovoce nebo sladký dezert, voda a stolní víno v ceně. Možno dokoupit obědy (servírované, voda a stolní víno v ceně).

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

San Teodoro

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny fénem, TV, trezorem, ledničkou, ventilátorem, koupelnou, některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). Na vyžádání jednolůžkové pokoje a vícelůžkové pokoje.

Tipy pro správnou volbu:

- zvláštní nabídka pro seniory ve vybraných termínech

Upozornění:

POBYTOVÁ TAXA Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca 1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000