crosssearch

Rocca Dorada Hotel Club

Itálie, Sardinie

Popis: Komplex se nachází v klidné zóně v zeleni na rozloze 3 hektarů, od moře je oddělen piniovým hájem a místní komunikací. Do centa městečka Pula a archeologického areálu Nora je to jen 10 km. Popis: Komplex se nachází v klidné zóně v zeleni na rozloze 3 hektarů, od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis: Komplex se nachází v klidné zóně v zeleni na rozloze 3 hektarů, od moře je oddělen piniovým hájem a místní komunikací. Do centa městečka Pula a archeologického areálu Nora je to jen 10 km. Popis: Komplex se nachází v klidné zóně v zeleni na rozloze 3 hektarů, od moře je oddělen piniovým hájem a místní komunikací. Hotel disponuje 100 pokoji pro 2-4 osoby. Pokoje jsou buď v rozlehlé zahradě ve vilkách se samostatným vstupem nebo v hlavní dvoupatrové budově. Do centa městečka Pula a archeologického areálu Nora je to jen 10 km. Ve vzdálenosti cca 5 km se nachází další překrasná pláž známá ,,Baia Chia", dostupná místní autobusovou dopravou.

Vybavení hotelu: bílá písečná pláž cca 700 m (pláž je rezervována pro hotelové hosty s dopravou hotelovým busem na pláž zdarma) na pokoj je zdarma 1 slunečník se 2 lehátky. hala malý obchod společenská místnost a TV místnost snack bar a bar u bazénu herna soukromé parkoviště malé wellness s možností masaží, sauny, turecké lázně a malé beaty centrum na pláži pronájem gumových člunů, kol, canoe, windsurfing, divig centrum.

Vybavení pokoje: dvoulůžkový pokoj - příslušenství, klimatizace, trezor, minibar, TV-SAT, telefon. Většina pokojů má balkon či předzahrádku. Možnost 2 přistýlek.

Stravování: plná penze formou bufetu, 1x týdně typická sardská večeře.

Další údaje: Úklid: 3x týdně.

Výměna ložního prádla: 1x týdně.

Výměna ručníků: 3x týdně.

Lokalita: Santa Margherita di Pula

Vzdálenost : od moře 700 m

Vzdálenost : od letiště

Cagliari: 45 km

Vzdálenost od přístavu Cagliari: 45 km

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000