crosssearch

HOTEL RINA **** se nachází nedaleko centra Alghera, které je bohaté na historii, umění i zábavu. K pláži s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je to cca 100 metrů.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko Alghero právem náleží mezi jedno z nejkrásnějších míst na Sardinii. Nachází se na západním pobřeží ostrova se spoustou památek v historické části a možností zábavy v nové turistické zóně. Pro svůj katalánský vzhled a historii má přezdívku Malá Barcelona . Uslyšíte zde nejen čistou katalánštinu, ale i názvy ulic jsou psány dvojjazyčně italsky i katalánsky. Velice známá je jedna z nejmalebnějších jeskyní na ostrově Grotta di Nettuno (Neptunova jeskyně), která je přístupná lodí, plující několikrát denně přímo z přístavu v Algheru, nebo sestupem po 700 schodech z útesu nad jeskyní. Město Alghero žije z turistického ruchu, a přesto v něm naleznete harmonii a klid, působící jako balzám na stres a civilizační únavu.

HOTEL RINA ****

se nachází nedaleko centra Alghera, které je bohaté na historii, umění i zábavu. K pláži s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je to cca 100 metrů. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové s vlastním příslušenstvím, balkonem či terasou, klimatizací, fénem, sat. TV a minibarem (za poplatek). Relaxovat můžete nejen u moře, ale i u bazénu se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Pláž je volně přístupná nebo lze využít plážový servis za poplatek. Trezor i Wi-Fi na recepci za poplatek

Do starého města se dostanete pohodovou procházkou palmovou alejí - cca 15-20 minut minut.

Stravování

polopenze snídaně: formou bufetu večeře: předkrmy a saláty formou bufetu, hlavní jídlo výběrem z menu, voda a víno zdarma (za příplatek v recepci hotelu možnost dokoupení obědů)

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Ostrava Alghero a zpět, transfer na ubytování a zpět, 10 nebo 11 nocí ubytování s polopenzí, základní pojištění, pobytové taxy, letištní, bezpečnostní a palivové poplatky, služby delegáta, pojištění CK. Cena nezahrnuje: pojištění včetně storna zájezdu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000