crosssearch

RESIDENCE BOUGAINVILLAE

Itálie, Sardinie

Tato rezidence se nachází na Smaragdovém pobřeží v proslulém luxusním městečku Porto Cervo přibližně 300 m od turistického přístavu, 250 m od pláže Dei gigli (Liliová pláž) a 600 m od známé pláže Cala Granu. Všechny pláže jsou veřejně přístupné, s jemným pískem a skalisky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato rezidence se nachází na Smaragdovém pobřeží v proslulém luxusním městečku Porto Cervo přibližně 300 m od turistického přístavu, 250 m od pláže Dei gigli (Liliová pláž) a 600 m od známé pláže Cala Granu. Všechny pláže jsou veřejně přístupné, s jemným pískem a skalisky vhodnými pro potápění.

Vybavení:

Přijímací kancelář, bazén, prádelna (na žetony), Wi-Fi internet, snack bar s restaurací, v okolí restaurace, bary, různé obchody.

Ubytování:

APARTMÁNY: Jsou uspořádány do tří tříposchoďových celků, odlišně zařízené. Všechny apartmány mají kuchyňský kout, příslušenství, telefon, televizi, trezor (za příplatek 15/týden), fén a klimatizaci (za příplatek 70/týden v mono a bilo, 90/týden v trilo). Apartmány v přízemí mají verandu, ve vyšších patrech terasu, všechny se zahradním nábytkem. Apartmán pro 2 osoby (mono A): Místnost s kuchyňským koutem, 2 samostatná lůžka, nebo dvoulůžková rozkládací pohovka. Apartmán pro 2-4 osoby (bilo B): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou rozkládací pohovkou nebo 2 samostatnými rozkládacími křesly a ložnice s manželským lůžkem. Apartmán pro 4 osoby (trilo C): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky. Apartmán pro 5 osob (trilo D): Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkovým křeslem, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000