crosssearch

Punta Negra

Itálie, Sardinie

Punta Negra je hotel vyšší střední kategorie 4*, nacházející se v oblasti Alghero.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Punta Negra je hotel vyšší střední kategorie 4*, nacházející se v oblasti Alghero. Velkou výhodou tohoto hotelu je jeho poloha jen 20 metrů od moře v piniovém háji. Ze spousty míst v hotelu se nabízejí krásné výhledy na moře. Nejbližší letiště, Alghero, leží asi 7 kilometrů od hotelu, centrum letoviska Alghero se spoustou nákupních a zábavních možností leží taktéž 7 kilometrů od hotelu. Dostat se tam můžete například místním autobusem, jehož zastávka je přímo před hotelem.
Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary najdete jen 800 metrů od hotelu, v centru letoviska Fertilia. V okolí určitě stojí za návštěvu národní park Porto Conte, mys Capo Caccia a další. Tento hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím kvalitní klidnější ubytování s výbornou polohou vůči moři.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén pro dospělé a pro děti s mořskou vodou, bazén s mořskou vodou a masážními tryskami, klimatizace, restaurace, dva bary, piano bar, terasa s krásným výhledem, dětské hřiště, mini klub pro děti od 3 do 12 let, možnost připojení k internetu, na recepci možnost půjčení auta, skútru nebo kola, možnost výměny měny na recepci a další.

Ubytování

V hotelu je celkem 92 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, satelitní televize, mini bar, možnost připojení k internetu. Většina pokojů má balkon nebo terasu. Nabídku ubytování v pokojích vyšších kategorií Vám rádi zašleme na požádání.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž

Asi 20 metrů od hotelu leží menší soukromá písečná pláž. Přístup je z hotelové zahrady po schodišti. Lehátka a slunečníky jsou zde v sezoně pro hotelové hosty zdarma.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu petanque, kuželky, tenisový kurt, pestrá nabídka vodních sportů na pláži, v sezoně denní a večerní animační programy a další. Využít také můžete naši nabídku fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000