crosssearch

Pozzo Sacro

Itálie, Sardinie

Osobitý hotel Pozzo Sacro postavený v tradičním stylu. Hotelový komplex je umístěn na kopci, uprostřed nádherné přírody s výhledem na záliv Olbia. Hotel je tvořen dvanácti elegantními vilkami rozmístěnými okolo centrálního patia. Díky kvalitě ubytování i poskytovaných služeb...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Osobitý hotel Pozzo Sacro postavený v tradičním stylu. Hotelový komplex je umístěn na kopci, uprostřed nádherné přírody s výhledem na záliv Olbia. Hotel je tvořen dvanácti elegantními vilkami rozmístěnými okolo centrálního patia. Díky kvalitě ubytování i poskytovaných služeb je tento hotel vhodný pro romatické pobyty i náročnější klientelu.

Poloha

Hotel je vzdálen jen 7 km od letiště v Olbii. Prehistorický monument ,,Pozzo Sacro Sa Testa" se nachází jen 50m od komplexu. Známé letovisko Porto Rotondo leží přibližně 15 km od hotelu.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici restaurace s terasou a výhledem na záliv, bar, venkovní bazén s opalovací terasou vybavenou lehátky. Hotel organizuje pronájmy aut, skútrů i motorových člunů.

Pláž

Písečná pláž ,,Pittulongu Beach" leží přibližně 1,5 km od hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, minibarem, kabelovou televizí a telefonem.

Stravování

Snídaně; s možností zajištění polopenze. Restaurace, která je vybavena terasou s výhledem na záliv, nabízí speciality mezinárodní i místní kuchyně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000