crosssearch

Marmorata Village

Itálie, Sardinie (zobrazit na mapě) mapa

Rozlehlý prázdninový komplex leží v lokalitě Santa Teresa di Gallura, na nejsevernějším výběžku Sardinie. Hotel je postaven na kopci, tak, že všechny pokoje mají vlastní menší terasu s výhledem na moře. Vzhledem k množství aktivit, které hotel pořádá je Marmolata Village...

Konečná cena za osobu od: 18 232 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozlehlý prázdninový komplex leží v lokalitě Santa Teresa di Gallura, na nejsevernějším výběžku Sardinie. Hotel je postaven na kopci, tak, že všechny pokoje mají vlastní menší terasu s výhledem na moře. Vzhledem k množství aktivit, které hotel pořádá je Marmolata Village vhodná pro rodiny s dětmi a ty kteří hledají rušnější dovolenou.

Poloha

Hotel je vzdálen přibližně 60km od letiště v Olbii.

Vybavení

V komplexu jsou hostům k dispozici 4 restaurace, 2 bary, plážový bar, diskotéka, dva bazény se sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky, bazén pro děti, tenisové kurty (za příplatek), hřiště na voleybal, basketball, stolní tenis a lukostřelba. Hotel pravidelně organizuje řadu aktivit jako jsou taneční a herecké kurzy, sportovní kurzy a turnaje. V hlavní sezoně je možno využít nabízených lekcí wind-surfingu, lukostřelby nebo tenisu.

Pro děti

Mini Club pro děti od 4 do 11 let a Junior Club pro děti od 12 - 16 let nabízí zábavu pro děti mezi 9:00 a 19:00.

Pláž

Bílá písečná pláž nedaleko komplexu je vybavená lehátky a slunečníky. Přestože pláž leží v pěší vzdálenosti od hotelu je možno využít kyvadlové dopravy.

Ubytování

Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. Mají k dispozici vlastní příslušenství, vysoušeč vlasů, TV, safe a terasu s výhledem do zahrady a na moře.

Stravování

Plná penze formou buffetu. Během večeře je volně k dispozici voda a lokální vína. Každý týden hotel organizuje tématickou večeři jako např. "pizza & spaghetti party", rybí večeře, barbeque nebo večeře u bazénu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 61 termínů

Celkem 61 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000