crosssearch

Marina Beach

Itálie, Sardinie

Velmi pěkný rozsáhlejší komplex s dobrými službami zasazený v zeleném parku u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi pěkný rozsáhlejší komplex s dobrými službami zasazený v zeleném parku u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží.

Poloha:

přímo u písčité pláže (příkřejší vstup do vody), cca 1,5 km od městečka Orosei - dostupné příjemnou procházkou po cestě pro pěší vedoucí podél místní komunikace.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí, restaurace, á la carte restaurace, 3 bary, snack-bar, velký venkovní bazén (slunečníky a lehátka - zdarma), hydromasážní bazén, 6 multifunkčních sportovišť (tenis, fotbal), fitness plocha s vybavením před bazénem, slunečníky a lehátka na pláži (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj - zdarma, od 3. řady), šlapadla a kánoe, parkoviště.

Služby za poplatek:

plážové osušky (2,5 EUR/den + kauce 20 EUR), osvětlení sportovišť, pronájem kol, gumových člunů, skútrů, aut; slunečníky a lehátka v 1. a 2. řadě (platba pouze v místě, rezervace předem není možná).

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (v hlavní sezóně - v italštině), dětská postýlka (na vyžádání předem - za poplatek v místě).

Ubytování:

velmi pěkně zařízené pokoje v tradičním sardinském stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), LED digitální velkoplošnou TV, telefonem, trezorem, klimatizací (individuální regulace), miniledničkou (naplnění minibaru - za poplatek), balkonem/verandou.

Stravování:

all inclusive

All inclusive:

plná penze formou bufetu vč. nápojů (lokální rozlévané - pivo, víno, voda); lehké občerstvení - mini-snacky na hlavním baru 11:00 - 12:00 hod. a 17:00 - 18:00 hod.; rozlévané lokální nealkoholické a alkoholické nápoje na hlavním baru a baru u bazénu (dle časů uvedených hotelem) 10:00 - 22:00 hod. (voda, šťávy, kola, limonáda, vybrané druhy kávy, pivo, víno); animační, zábavní a sportovní programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000