crosssearch

Poloha: Limone Beach je příjemný hotel střední kategorie 3*+. Celková plocha zahrady, ve které se hotel nachází, činí 4 hektary. Ubytování je zajištěno v malebných prázdninových domcích, celkem je jich zde 54.

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Limone Beach je příjemný hotel střední kategorie 3*+. Celková plocha zahrady, ve které se hotel nachází, činí 4 hektary. Ubytování je zajištěno v malebných prázdninových domcích, celkem je jich zde 54. Podle toho, ve které části resortu bydlíte, činí vzdálenost ubytování od pláže od 200 do 300 metrů. Hotel se nachází v malém letovisku Cala Sinzias, centrum letoviska Villasimus, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností, se nachází několik kilometrů od hotelu. Letiště Cagliari leží asi 60 kilometrů od hotelu. Tento hotel rádi doporučíme klientům vyhledávajícím aktivní dovolenou a také rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, dva bazény se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bazén pro děti, hotelový bar, bar u bazénu, mini klub pro děti od 4 do 11 let, na recepci možnost půjčení auta nebo kola, možnost výměny měny, klimatizace, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur a mnoho dalšího.

Ubytování

Je zde celkem 54 vilek, ve kterých se nacházejí jednotlivé pokoje. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, minibar, satelitní televize, fén a telefon. Na požádání Vám rádi zašleme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování

Tento hotel nabízíme s polopenzí.

Pláž

Pláž se nachází asi 200 300 metrů od ubytování, v závislosti na poloze Vašeho pokoje. Je písečná a velmi pěkná, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde tenisový kurt, hřiště na volejbal a baseball, hotel v sezoně pořádá animační program. Využít můžete také některého z vodních sportů nabízených na pláži, kurzy šnorchlování a potápění, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000