crosssearch

Le Onde

Itálie, Sardinie

Rozlehlý komplex LE ONDE leží asi 2 km od pláže Badesi Mare a je tvořen třemi samostatnými budovami, které jsou vzdáleny 100 - 200 m od centrální části, kde je recepce, bazén a centrum sportovních aktivit i animací. UBYTOVÁNÍ V hlavní budově, Corpo Centrale, jsou apartmány...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozlehlý komplex LE ONDE leží asi 2 km od pláže Badesi Mare a je tvořen třemi samostatnými budovami, které jsou vzdáleny 100 - 200 m od centrální části, kde je recepce, bazén a centrum sportovních aktivit i animací.

UBYTOVÁNÍ V hlavní budově, Corpo Centrale, jsou apartmány mono i bilo, 100 m je vzdálena budova Li Scalitti s apartmány typu bilo, které jsou i ve třetí z budov Le Onde 2. Ve vybavení apartmánů je barevná TV, veranda (zařízená pouze u Corpo Centrale).

Apartmány typu mono pro 2 osoby: mají prostornou obytnou místnost se dvěmi lůžky a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon.

Apartmány typu bilo pro 3 - 4 osoby: mají prostornou obytnou místnost se dvěmi lůžky a kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí, sociální zařízení, balkon.

KLUBOVÁ KARTA: za poplatek, zahrnuje vstup do bazénu, animace, večerní program, dopravu minibusem na pláž. Na pláži je možno si pronajmout šlapadla, surf, katamarán a zúčastnit se kursů potápění nebo výletů člunem.

Pláž: 2 km, odvoz v ceně klubové karty, bílý písek, pozvolný vstup.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000