crosssearch

La Bitta

Itálie, Sardinie

Noblesní hotel La Bitta, je postaven přímo u nádherné písčité pláže lemované romantickými skalami. Hotel leží na východním pobřeží Sardinie v oblasti Ogliastra, která je turisticky stále málo dotčená. Díky vysoké kvalitě ubytování i služeb a přítomnosti hotelového wellness...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Noblesní hotel La Bitta, je postaven přímo u nádherné písčité pláže lemované romantickými skalami. Hotel leží na východním pobřeží Sardinie v oblasti Ogliastra, která je turisticky stále málo dotčená. Díky vysoké kvalitě ubytování i služeb a přítomnosti hotelového wellness centra je tento hotel vhodný pro romantické pobyty a náročnější klientelu. V okolí se nachází i vhodné potápěčské lokality.

Poloha

Hotel se nachází na východním pobřeží Sardinie. V blízkosti leží letovisko Arbatax, kde je řada restaurací, kaváren a obchodů.

Vybavení

V hotelu jsou hostům k dispozici 2 restaurace; jedna z nich s terasou přímo u pláže; zde jsou servírovány i snídaně, bar, nádherný bazén sousedící s pláží, opalovací terasa vybavená lehátky a slunečníky, wellness centrum nabízející řadu masáží i lázeňských procedur.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje jsou klimatizované, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, safem, minibarem, satelitní televizí. Pokoje typu Deluxe a Executive mají vlastní terasu nebo menší balkon.

Stravování

Polopenze; snídaně jsou bufetové, večeře servírované. Na místě možnost přikoupení plné penze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000