crosssearch

Isola Rossa

Itálie, Sardinie

Poloha: apartmány jsou situovány v patrových vilkách. Na obrázcích jsou typové fotografie apartmánů. Vzdálenost od moře je 50-250 metrů. Ubytování: apartmány pro bilo 2 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušen­ství, možnost balkonu -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velice vhodné pro rodiny s dětmi, nabídka nejžádanějších typů apartmánů.

Pláž: 50–250 m

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Apartmány jsou situovány v patrových vilkách. Na obrázcích jsou typové fotografie apartmánů. Vzdálenost od moře je 50–250 metrů.

Vybavení: V blízkosti ubytování lze využít nabídek potápěčských center, pronájem vybavení, možnost kurzů potápění i jednotlivých ponorů, plnění lahví, pronájem lodí, gumových člunů, kanoí, surfu, šlapadel, tenisové kurty, fotbalové hřiště.

Ubytování: Apartmány pro bilo 2 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušen­ství, možnost balkonu – s příplatkem a na vyžádání. Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyň­ským koutem a rozkládací pohovkou (možnost palandy), 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, možnost balkonu – s příplatkem a na vyžádání. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyň­ským koutem a rozkládací pohovkou (možnost palandy), 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, možnost balkonu za poplatek na vyžádání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000