crosssearch

Il Villaggio

Itálie, Sardinie

Novinka v nabídce - hotel se službami all inclusive, v přírodním parku, se širokým zázemím a nabídkou sportovních aktivit, v přírodním parku - vřele doporučujeme

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha Hotelu

hotel je součástí resortu ARBATAX o rozloze 60 ha na výběžku Capo Bellavista v Arbataxu, v blízkosti mořského parku Capo Monte Santo; resort jedinečný velkým přírodním parkem
původní flóry a fauny, moderním lázeňským centrem; hotel na útesu svažujícím se k moři, pokoje ve vzdálenosti 150-350 m od moře.

Ubytování

standardní klimatizované pokoje ve středozemním stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, telefonem.

Pláž

cca 150 m od písčito-kamenité pláže

Vybavení Hotelu

bar obklopený terasami, hlavní restaurace s bufetovou nabídkou jídel, á la carte restaurace; v celém resortu k dispozici 6 bazénů, diskotéka, 2 amfiteátry, kongresové centrum. Široká nabídka sportovních aktivit: skupinové lekce plavání, tenisu, aerobiku, vodní gymnastiky, stretchinku, latinsko-amerických tanců; animační programy.

Služby za poplatek

služby wellness centra, potápěčského centra, vodní sporty, golf (červenec a srpen, možnost kurzů pro začátečníky na 9ti jamkovém hřišti).

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive:
Program All inclusive light zahrnuje:
- plnou penzi - snídaně, obědy, večeře včetně nápojů (vína, vody, nealkoholických nápojů a točeného piva). Stravování formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně (restaurace v hotelu Monte Turri a Sa Gana jsou za příplatek a jídla jsou servírovaná)
- Bary (kromě Baru Rosa) k využití od 10.00 hod do 24.00 hod, k dispozici je káva, nealkoholické drinky, džusy, ledový čaj.
- Pizza a těstoviny v Il Villaggio a rychlé občerstvení od 12.00 do 24.00 hod
- Snack a nápoje v průběhu dne v pevných časech v centrálních barech, kulinářská překvapení o půlnoci
- K dispozici prostor v Il Villagio, kde můžete připravit sami jídla pro své malé děti ( z vlastních zásob) - Biberoneria, otevřena v pevných časech.

plná penze včetně nápojů - rozlévaných (vody, nealkoholických nápojů a točeného piva a lokálního vína); rozlévané nápoje v baru od 10.00 hod do 24.00 hod (káva, rozlévané nealkoholické nápoje a alkoholické místní výroby); pizza a těstoviny v Telis Village a rychlé občerstvení od 12.00 do 24.00 hod; snack a nápoje v průběhu dne v pevných časech v centrálním baru.

Děti

hlídaní dětí (za poplatek), dětské kluby, školička fotbalu a surfingu pro děti 8-14 let, animační programy, minikabaret, dětské disco.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000