crosssearch

Il Borgo

Itálie, Sardinie

Novinka v nabídce - komplex několika hotelů se širokým zázemím služeb, v přírodním parku s několika bazény a velkým lázeňským centrem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

standardní klimatizované pokoje s možností až 2 přistýlek, koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), SAT TV, telefon.

Poloha Hotelu

hotel je součástí komplexu ARBATAX s rozlohou na 60 ha na výběžku Capo Bellavista v Arbataxu v blízkosti mořského parku Capo Monte Santo a letiště v Tortoli; resort s velkým přírodním parkem plným původní flóry a fauny a zároveň 2000 m moderního lázeňského centra; od moře ve vzdálenosti od 10 do 600 m (v závislosti na umístění ubytování) - zátoka Cala Moresca od 150 do 300 m od pokojů s písečnými terasami svažujícímu se k moři (se slunečníky a lehátky). Hotel Il Borgo v srdci přírodního parku Bellavista, vytvořen jako starobylá Sardinská vesnička; resort obklopen různorodým pobřežím s kouzelnými zátokami, některé granitovými kameny, jiné formovány skalami a oblázky a bazény se slanou vodou se slunečními terasami s výhledem na moře, malými plážemi (zpravidla s lehátky a slunečníky).

Pláž

písčitá cca 10 m od komplexu

Vybavení Hotelu

2 bazény, 2 restaurace, bar, panoramatické terasy, amfiteátr, v celém resortu k dispozici 6 bazénů a mnoho dalších sportovních možností: 6 bazénů, diskotéka, 2 amfiteátry, kongresové centrum, á la carte restaurace. Široká nabídka sportovních aktivit: skupinové lekce plavání, tenisu, aerobiku, vodní gymnastiky, stretchinku, latinsko-amerických tanců; animační programy.

Služby za poplatek

služby wellness centra, potápěčského centra, vodní sporty, golf (červenec a srpen, možnost kurzů pro začátečníky na 9ti jamkovém hřišti).

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive:
- plnou penzi - snídaně, obědy, večeře včetně nápojů (vína, vody, nealkoholických nápojů a točeného piva). Stravování formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně (restaurace v hotelu Monte Turri a Sa Gana jsou za příplatek a jídla jsou servírovaná)
- Bary (kromě Baru Rosa) k využití od 10.00 hod do 24.00 hod, k dispozici je káva, nealkoholické drinky, džusy, ledový čaj.
- Pizza a těstoviny v Il Villaggio a rychlé občerstvení od 12.00 do 24.00 hod
- Snack a nápoje v průběhu dne v pevných časech v centrálních barech, kulinářská překvapení o půlnoci
- K dispozici prostor v Il Villagio, kde můžete připravit sami jídla pro své malé děti ( z vlastních zásob) - Biberoneria, otevřena v pevných časech.

Děti

hlídaní dětí (za poplatek), dětské kluby, školička fotbalu a surfingu pro děti 8-14 let, animační programy, minikabaret, dětské disco.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000