crosssearch

I Fari

Itálie, Sardinie

Poloha: nachází se v lokalitě Porto San Paolo, na severovýchodě ostrova, asi 12 km od Olbia, na malé vyvýšenině, ze které lze obdivovat ostrov Tavolara, zvedající se poblíž pobřeží z moře. Skládá se z hlavní budovy a apartmánové části. Pláž s hrubým pískem, místy s kamínky...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komfortní komplex je zárukou příjemně strávené dovolené. Průzračné moře na dosah.

Pláž: 300 - 400 m

Typ stravy: Vlastní

Poloha: Nachází se v lokalitě Porto San Paolo, na severovýchodě ostrova, asi 12 km od Olbia, na malé vyvýšenině, ze které lze obdivovat ostrov Tavolara, zvedající se poblíž pobřeží z moře. Skládá se z hlavní budovy a apartmánové části. Pláž s hrubým pískem, místy s kamínky (není plážový servis), přístupná stezkou pro pěší, která z části vede lesíkem, ve vzdálenosti 300–400 m, 800 m obchody a služby.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, pizzerie, obchod, veřejné parkoviště, bazén se slunečníky a lehátky, tenisové kurty, hřiště na fotbálek. Komplex je vybaven také amfiteátrem, kde probíhají animační programy. V blízkosti je golfové hřiště.

Služby za poplatek: Parkovací místo, hřiště na fotbálek, tenisové kurty.

Ubytování: Apartmány v řadových, dvoupatrových vilkách, přízemní mají verandu a zahrádku, apartmány v patře balkon, k dispozici i zahradní nábytek. Apartmány mono pro 3 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, jedno samostatné lůžko, příslušenství. Apartmány bilo pro 4–5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby nebo 2 oddělenými lůžky a jedním samostatným lůžkem (doporučujeme spíše pro dítě do 12 let, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 7 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby nebo 2 oddělenými lůžky, 1 ložnice pro 2 osoby, 1 ložnice pro 3 osoby (možnost palandy), příslušenství.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000