crosssearch

Golf Hotel Is Arenas

Itálie, Sardinie

Nově postavený luxusní hotel Is Arenas vhodný pro náročnou na golf zaměřenou klientelu se nachází v klidné části v zeleni na rozloze 750 hektarů v piniovém háji přímo u dlouhých písčitých pláží. Městečko Riola Sardo je vzdáleno 6 km, město Oristano 20 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově postavený luxusní hotel Is Arenas vhodný pro náročnou na golf zaměřenou klientelu se nachází v klidné části v zeleni na rozloze 750 hektarů v piniovém háji přímo u dlouhých písčitých pláží. Městečko Riola Sardo je vzdáleno 6 km, město Oristano 20 km.

Vybavení hotelu:

Vše je vybudováno v elegantním stylu snoubícím se s tradiční sardskou architekturou. Hotelovým hostům je k dispozici prostorná recepce, bazén, restaurace s terasou, piano bar, 18-ti jamkové golfové hřiště Is Arenas přímo u hotelu, vodní sporty za poplatek na pláži včetně možnosti půjčení gumových člunů, potápění, šnorchlování atd. Magickou atmosféru vaší relaxační dovolené na západním pobřeží Sardinie podtrhují budovy postavené z místního kamene, přírodní vůně myrty i nedaleká zahrada s artyčoky. Hotel stojí za písečnými dunami oddělujícími dlouhou pláž. Nedaleko jeho budovy vedou hlavní silniční tahy a pro hosty cestující autem je připraveno bezplatné soukromé parkoviště.

Sport a zábava:

IS ARENAS GOLF & COUNTRY CLUB Osmnáctka Is Arenas Golf & Country Club se nachází na západě Sardinie na poloostrově Sinis, jen několik kilometrů nad městem Oristano. Leží uprostřed rozlehlého piniového háje na písečném pobřeží, 2 hodiny jízdy autem z Olbie. Kombinace písečných dun, háje a moře, spolu s příjemným klimatem, nabízí ideální podmínky pro všechny golfisty. Piniový háj hráče ochrání před větrem a ve stínu stromů se mohou schovat před sluncem. Ze všech jamek jsou nejzajímavější jamka 17 s působivým výhledem na západní sardinské pobřeží, a jamka 14 (par 4, HCP 1, 420 metrů) s pravým doglegem, za nímž je green chráněný obtížně překonatelnými bunkery. IS MOLAS GOLF RESORT Půl hodiny cesty od Cagliari, nedaleko malého městečka Pula na jižním pobřeží slunné Sardinie, se nachází resort Is Molas. Is Molas je jedním z nejznámnějších resortů v Itálii a více než 30 let je měřítkem veškerých hřišť na Sardinii. Díky vzdálenosti od moře a okolo ležících hor se zde vytvořilo unikátní mikroklima, které umožňuje celoroční golf - teplota zde ani v prosinci nebo lednu neklesá pod 15 stupňů Celsia. Hřiště se skládá z jedné osmnáctky a jedné devítky. Greeny na osmnáctce jsou "Americké" co se týče velikosti a tvaru a fairwaye jsou dosti široké, aby odpustily menší slice. Mistrovská osmnáctka je jedno z nejvíce technických hřišť ve středomořské oblasti, což potvrzuje i konání 4 Italian Open a Volvo European Masters. Devítka, navržená Franco Pirasem, žákem Garyho Playera, je velice težká a vine se typickou Sardinskou přírodou.

Stravování:

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované a lá carte s předkrmy formou bufetu.

Vybavení pokoje:

Hotel disponuje několika druhy pokojů, suite a rezidencí, které jsou standardně vybaveny. Písečná hotelová pláž dlouhá 4,5 km je ihned u hotelu a na pláži jsou slunečníky a lehátka zdarma, dále je tu k dispozici plážový bar, sprcha a toaleta.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000