crosssearch

Forte Village

Itálie, Sardinie

Tento luxusní resort rozkládající se na 25 hektarech, skládající se ze 7 hotelů kategorie 4-5* svým klientům nabízí velice příjemné prostředí uprostřed, pečlivě udržované tropické zahrady. Maximální pozornost je věnována také vašim dětem a jejím hrám.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento luxusní resort rozkládající se na 25 hektarech, skládající se ze 7 hotelů kategorie 4-5* svým klientům nabízí velice příjemné prostředí uprostřed, pečlivě udržované tropické zahrady. Maximální pozornost je věnována také vašim dětem a jejím hrám.

Vybavení hotelu:

Klientům je k dispozici recepce, několik restaurací včetně 4 restauracích nabízející typicky japonská, brazilská, indická a sardská jídla. Dále Thaermae del Forte relaxační centrum s nabídkou thalassoterapie s 7 druhy různých koupelí a nepřeberným množství relaxační a masážních programů. Obchodní centrum nabízející i takové značky jako např. Dolce & Gabbana.

Pro děti:

Miniclub pro děti pro děti do 3 let a děti ve věku 3-11 let

Sport a zábava:

posilovna, 12 tenisových kurtů, 9-ti jamkový putting green, hřiště na fotbal, basketball, voleyball, aerobic, na pláži windsurfing, vodní lyže, potápění a plachtění. Půjčovna kol, fitness, bowling, jízdy na koních, trenéři, lekce potápění, trampolíny. Nedaleko je i 27-mi jamkové golfové hřiště Is Molas.

Pláž:

přímo u resortu se nachází dlouhá písečná pláž. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokoje:

Le Dune *****Nabízí ubytování ve 43 luxusních bungalovech a 13 apartmá s panoramatickým výhledem přes resort na moře. V hotelové restauraci, nacházející se na pláži s výhledem na moře, se klientům podává snídaně a večeře a la carte Villa del Parco*****Klienti se mohou ubytovat ve 55 pokojích, bungalovů a suite. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem a trezorem.Il Castelo *****Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře. Nabízí ubytování ve 181 pokojích 8 různých druhů. Všechny jsou zařízeny v charakteristickém sardském stylu s klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem a trezorem. Každý má balkon či terasu s výhledem na moře či do zahrady. Cala del Forte *****4 suite v tomto komplexu jsou exklusivní jako diamant třpytící se na slunci. Každá suite má vlastní terasu s výhledem na moře, ložnici skládající se ze 2 queen size bed, koupelnou s whirpool, elegatní obývací pokoj. Vybavení zahrnuje vlastního sluhu, přímý vstup do 2 bazénů a do moře.Beachcomber & boat house *****Suite s výhledem na moře jsou obklopeny hájem citroníků. Suite v Boat house mají přímý vsup na pláž a terasou s výhledem na moře. Všechny suite mají ložnici se 2 queen size bed, koipelnu s whirpool, obývací pokoj a sluneční terasu. Vybavení zahrnuje vlastního sluhu, přímý vstup do 2 bazénu a na pláž.

Náš názor:

Hotelový komplex je vhodný pro náročnou klientelu s velkým zázemím a pestrou škálou služeb, jež tvoří nezapomenutelný celek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000