crosssearch

Eden Village Li Suari - Punta Isuladda

Itálie, Sardinie (zobrazit na mapě) mapa

Komplex tvoří z centrální budova s recepcí, budova s restaurací a bary a několik samostatných bungalovů, ve kterých se nachází vždy více pokojů. Komplex je obklopen krásnou středomořskou zelení a nachází se, přímo u písečné pláže.Hotelový komplex je určen jen pro dospělé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex tvoří z centrální budova s recepcí, budova s restaurací a bary a několik samostatných bungalovů, ve kterých se nachází vždy více pokojů. Komplex je obklopen krásnou středomořskou zelení a nachází se, přímo u písečné pláže.Hotelový komplex je určen jen pro dospělé osoby, děti do 18 let do hotelu nemohou.

Poloha:

Komplex leží v městečku Punta Isuledda, které leží na jednom z nejkrásnějších míst Sardínie., cca 1,2 km od centra S. Teodoro, cca 250 m od písečné pláže, cca 35 km od Olbie.

Vybavení:

V hlavní budově se nachází recepce, internet point a konferenční sál, komplex má restauraci, bar, venkovní bazén, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbálek, malou posilovnu. Zdarma: Wi-Fi v lobby, tenisové kurty, fotbálek. Za poplatek: půjčovna aut, motorek, plážové osušky.

Ubytování:

Pokoje jsou umístěny v přízemích bungalovech, které jsou obklopeny zelení. Pokoje jsou zařízené v typickém sardském stylu s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, trezorem a minibarem. Pokoje mají vlastní krytou terasu se stolem a židlemi.

Stravování:

Služby all inclusive zahrnují - snídani, oběd a večeři formou bufetu, svačinu od 11:30 do 12:30 a od 16:30 do 17:30, voda, domácí víno, točené pivo, nealkoholické nápoje k jídlu, nealkoholické nápoje z automatu po celý den od 11.00 do 23.00 hodin. Za poplatek: all inclusive special - zahrnuje od 11:00 do 23.00 hodin domácí víno, pivo, místní alkoholické nápoje, long drink, nealkoholické nápoje (rozlévané), zmrzlina (kopečková), čaj, americká káva.

Pláž s jemným bílým pískem se nachází cca 250 m dle umístění ubytování. Jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj zdarma (první řada je za poplatek)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000