crosssearch

Delphina Le Dune Resort & SPA

Itálie, Sardinie

Jeden z nejlépe vybavených hotelových komplexů na celé Sardinii se nachází v kouzelném zálivu dell´Asinara u nádherné pláže z jemného světlého písku a nabízí mnoho sportovních a rekreačních aktivit včetně prostorů a vyžití pro děti i profesinálních lázeňských procedur.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších a nejlépe vybavených hotelových komplexů v Sardinii – komplex 5 hotelů 4 a 4* superior kategorie. Hotely harmonicky splýají s okolní přírodou. Na ploše cca 280.000 m2 se rozkládá téměř 500 pokojů, 10 restaurací, 6 bazénů (z toho 2 pro děti) a 6 barů. V současnosti nabízíme ubytování v 4* superior hotelu Le Sabine.

Vybavení

Několik restaurací, bazény, Wi-Fi připojení je dostupné na všech recepcích a ve vybraných barech, zdarma pro prvních 180 minut (s vlastním laptopem), poté za poplatek. K dispozici jsou lékařské konzultace.

Ubytování

Jako základní typ ubytování nabízíme standard room v hotelu Le Palme. Další možností je ubytování v 4* superior hotelu Le Sabine, kde nabízíme pokoje typu Deluxe – terasa, koupelna se sprchou, WC, fén, klimatizace, trezor, SAT TV, minibar, telefon, ložnice s dvoulůžkem (oddělené postele jsou na vyžádání), s prvotřídním vybavením. Pokoj je určený pro 2 dospělé osoby a dítě pouze do 2 let (v postýlce). Vzhled pokojů se může lišit od pokojů na fotografiích – v komplexu se nachází množství různých typů pokojů.

Stravování

Stravování formou polopenze.

Pláž

8km dlouhá písečná pláž je považována za nejdelší a nejkrásnější pláž Sardinie. Je určena pro hotelové hosty a je rozdělena do tří částí podle druhu ubytování. Pláž vede až k útesům Isola Rossa, je vhodná pro dlouhé procházky. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka – od třetí řady zdarma.

Poloha

Rozsáhlý resort se nachází v severní Sardinii, v oblasti Badesi, u zálivu dell´Asinara. Přibližně jednu hodinu jízdy od Olbie a 40 minut od přístavu S.Tereza a Porto Torres.

Zábava

Tenisové kurty, wellness, jacuzzi, turecké lázně, fitness (vše za poplatek), široká škála výletů a různých aktivit. Hotel si vyhrazuje právo některé své služby během sezóny zpoplatnit – aktuální informace na vyžádání v cestovní kanceláři.

Pro děti

Villagio Fantasia – skutečný ráj pro děti, na rozsáhlé ploše cca 10.000 m2, bazény, posezení mezi písečnými dunami a jalovci, dětská restaurace Peter Pan, Duneland – hrad pro nejmenší návštěvníky, tancování, tvořívé dílny, baby, mini, junior and teen klub, služby pro děti jsou dostupné 6 dní v týdnu (kromě sobot).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000