crosssearch

Dei Pini

Itálie, Sardinie

Itálie, Sardinie DEI PINI **** , oblast Porto conte/le bomba Poloha: Hotel se nachází v chráněné oblasti nedaleko národního parku Porto Conte a Capo Caccia, na severozápadě Sardinie. Toto území, nazývané rovněž „Korálová riviéra“, je od starobylého městečka...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Itálie, Sardinie

DEI PINI **** , oblast Porto conte/le bomba

Poloha:

Hotel se nachází v chráněné oblasti nedaleko národního parku Porto Conte a Capo Caccia, na severozápadě Sardinie. Toto území, nazývané rovněž „Korálová riviéra“, je od starobylého městečka Alghero vzdáleno cca 7 km. Hotel je zasazen mezi krásnou soukromou pláž s bílým pískem a park s mořskými piniemi a se středozemní macchií o rozloze 30.000 km2. Tato vynikající poloha dovoluje užívat si oázu klidu a soukromí a zároveň umožňuje výlety do Alghera za nákupy a nočním životem.

Naše mínění:

Hotel zasazený v zeleni a přímo u pláže, díky vynikající poloze vhodný pro klidnou dovolenou i klienty vyhledávající zábavu v dosahu hotelu.

Vybavení:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a barem, internetový koutek, panoramatická terasa a v letním období bar přímo na pláži s nádherným výhledem na záliv, restaurace, piano bar (od června do září).

Pláž:

Hotel je od soukromé pláže „Bombarde“ oddělen pouze zeleným trávníkem. Jedná se o jednu z nejznámějších pláží „Korálové riviéry“, lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu.

Sportovní nabídka:

Posilovna přímo u pláže, půjčovna kol, tenisový kurt s osvětlením, vyjížďky na koni, na pláži vodní sporty: vodní lyže, půjčovna loděk, kurzy windsurfingu (vše za poplatek). V hotelu si lze zakoupit „průkazku na aktivity“ (cca 70 EUR), na základě které jsou poskytovány různé výhody a slevy na služby (zhruba obsahuje: 2 hodiny šlapadlo, 2 hodiny windsurfing, 1 hodina internet, 2 hodiny tenis, 2 hodiny horské kolo, ručníky na pláž). Poblíž hotelu se vyskytují korály jen ve 4 metrech hloubky. Hotel spolupracuje s potápěčským centrem Centro Diving di Capo Galera.

Zábava:

Večerní zábavní programy a vystoupení italských a sardských umělců, živá hudba, animace.

Pro děti:

Miniklub.

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, Diners club.

www.hoteldeipini.it

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000