crosssearch

Hotel vzhledem připomínající rozlehlou residenci je situován na kopci s výhledem na Marinu Porto Cervo; bezpochyby nejprestižnější letovisko Itálie. Komplex je zasazen do tipicky Sardinienské skalnaté krajiny pokryté mediteránskou vegetací a obklopen parkem o rozloze okolo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel vzhledem připomínající rozlehlou residenci je situován na kopci s výhledem na Marinu Porto Cervo, bezpochyby nejprestižnější letovisko Itálie. Komplex je zasazen do tipicky Sardinienské skalnaté krajiny pokryté mediteránskou vegetací a obklopen parkem o rozloze okolo 20,000 m2.

Poloha

Hotel leží přímo ve středisku Porto Cervo, které je součástí pobřeží Costa Smeralda. CentrumPorto Cerva je vzdálené 1,5 km a letiště v Olbii přibližně 32 km.

Vybavení

V rámci hotelového komplexu je hostům k dispozici restaurace "Bella Blu" nabízející místní a italskou kuchyni, bar u bazénu, 300 m venkovní bazén obklopený sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky. V hotelu možnost zapůjčení aut, motocyklů a kol.

Pláž

Písečná pláž se nachází 300 m od hotelu. Hotel denně zdarma organizuje kyvadlovou dopravu na 800 m vzdálenou pláž Pevero, kde je příležitost vyzkoušet rybaření nebo šnorchlování.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované; zařízené v originálním tipicky Sardinienském stylu.Jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, minibarem, satelitní televizí, terasou nebo malou předzahrádkou s výhledem do parku nebo na bazén.

Stravování

Polopenze (s možností zajištění plné penze)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000