crosssearch

Colonna Country & Sporting Club

Itálie, Sardinie

Luxusní hotelový resort se rozprostírá na více než 60 000 m2 a je tvořen blokem vilek postavených ve stylu tipickém pro pobřeží ,,Costa Smeralda". Celý komplex je obklopen nádhernou zahradou a celý dojem doplňují dva velké venkovní bazény propojené vodopádem. Díky sportovní...

Konečná cena za osobu od: 19 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotelový resort se rozprostírá na více než 60 000 m2 a je tvořen blokem vilek postavených ve stylu tipickém pro pobřeží ,,Costa Smeralda". Celý komplex je obklopen nádhernou zahradou a celý dojem doplňují dva velké venkovní bazény propojené vodopádem. Díky sportovní vybavenosti hotelu a poskytovaným službám, je resort vhodný pro aktivnější hosty i rodinnou dovolenou.

Poloha

Resort leží přibližně 35 km od letiště v Olbii. Luxusní Porto Cervo Marina je vzdálená necelý kilometr od hotelu; zde jsou k dispozici restaurace, obchody bary a butiky.

Vybavení

V rámci komplexu je hostům k dispozici restaurace, dva bary, dva velké bazény doplněné hydromasáží, vodopády, sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, fitness. Resort organizuje turnaje v tenise, fotbale, volejbale či stolním tenise.

Pro děti

V areálu je hřiště pro děti, dětský klub , dětská brouzdaliště.

Pláž

Bílá písečná pláž Cala Granu je vzdálená přibližně 500 m od hotelu. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Ubytování

Všech 106 klimatizovných pokojů je vybaveno vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, safem, satelitní televizí, telefonem, minibarem a mají k dispozici balkon nebo terasu.

Stravování

Polopenze, možnost plné penze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 93 termínů

Celkem 93 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000