crosssearch

Hotel Club Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 12 km severně od Costa Rei, mezi zahradami s citrusovými plody a v zeleni regionu Sarrabus přímo u krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Club Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 12 km severně od Costa Rei, mezi zahradami s citrusovými plody a v zeleni regionu Sarrabus přímo u krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy.

Vybavení hotelu:

Recepce, TV sál, restaurace formou bufetu a bar, kde probíhají kuchařské show, bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky, obchůdek s místními produkty, půjčovna aut, motorek a kol, parkoviště. Služby za poplatek: kadeřnictví, manikura, masáže. Pro děti: oddělená část bazénu, dětský koutek, mini-klub a junior-klub. WI-FI u bazénu a prostorách recepce zdarma.

Sport a zábava:

2 kurty na bocce, 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 tenisový kurt s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, ping pong, stolní fotbal. Raft s odjezdem od pláže v obci, jízda na koni a různé výlety do okolí a lodní výlety.

Pláž:

Dlouhá široká pláž s jemným, světlým pískem vybavená vždy 1 slunečníkem a 2 lehátky na pokoj zdarma (1. řada za poplatek), plážovým barem.Plážové osušky je možné na místě zakoupit, nelze zapůjčit! Přístup pro tělesně postižené osoby - cestička za dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.

Stravování:

Stravování all inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní rozlévané pivo, víno, voda - k jídlu), nealko nápoje čepované z post mixu během celého dne. Espresso a nápoje v lahvích za poplatek. Hard All inclusive za příplatek: víno a pivo po celý den.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Costa Rei

Pokoje:

Některé v hlavní budově (bez balkonu či terasy), většina v řadových domcích v zahradě. Příjemně zařízené 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (formou palandy) vybavené fénem, klimatizací, tv, mini ledničkou, telefonem, trezorem. 4 dvoulůžkové pokoje pro tělesně postižené.

Tipy pro správnou volbu:

- pro rodiny s dětmi

Upozornění:

POBYTOVÁ TAXA Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca 1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Za poplatek:

Dětský servis povinný pro děti do 2 let: zahrnuje dětskou postýlku, speciální stravu pro miminka, používání zóny pro miminka, kde se nachází ohřívač lahví, vařič atd. 84/dítě / týden/ k úhradě na místě. Klubová karta zahrnuta v ceně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000